Biblioteka znowu zamknięta od 15 marca 2021 r.

W związku z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 11 marca 2021 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii, wynikającym z dużego przyrostu zakażeń, Gminna Biblioteka Publiczna w Trzebiechowie zostanie zamknięta dla czytelników od 15 marca (poniedziałek) do 28 marca (niedziela) 2021 roku.

W tym okresie nie ma możliwości wypożyczania książek i innych zbiorów bibliotecznych, a także korzystania z zasobów biblioteki na miejscu.

Nadal pozostajemy do Państwa dyspozycji będąc w kontakcie telefonicznym (68 3514012) i mailowym (biblioteka@trzebiechow.pl).

Zachęcam do korzystania z kodów do platformy Legimu, umożliwiających czytanie e-booków na własnych urządzeniu. Wystarczy skontaktować się z Biblioteką.

Życzę dużo zdrowia i sił

Jolanta Kaczorowska