E-KSIĄŻKA

legimi-logo

Od maja 2018 r. w trzebiechowskiej bibliotece będzie bezpłatnie dostępna platforma Legimi, dzięki której można czytać książki na urządzeniach elektronicznych.

Czytelnicy Gminnej Biblioteki Publicznej w Trzebiechowie mają do dyspozycji katalog ponad 20000 e-booków – w tym najgorętsze nowości i największe bestsellery oraz starsze wydawnictwa.

Wybierać można spośród ponad 20 000 tytułów. Przede wszystkim z literatury faktu (bestsellery, nowości, kryminały, fantastyka, powieści obyczajowe i romanse, biografie).

Z kartą biblioteczną Gminnej Biblioteki Publicznej w Trzebiechowie można czytać e-booki dostępne w Legimi – największym serwisie z wirtualnymi książkami.

Co zrobić, aby móc czytać e-booki bez limitu?

1. Wejdź na stronę: http://www.legimi.pl/zgora i załóż darmowe konto.
  2. Wpisz unikatowy kod, który otrzymasz w trzebiechowskiej bibliotece. Uwaga! Dany kod jest ważny do końca miesiąca, w którym go otrzymałeś.
  3. Pobierz bezpłatną aplikację Legimi dostępną w Google Play (system operacyjny Android), AppStore (iOS) lub Microsoft Store (Windows Phone).
  4. Zaloguj się do aplikacji i czytaj e-booki bez ograniczeń przez cały miesiąc!
  5. Aby móc korzystać bezpłatnie z platformy Legimi w kolejnym miesiącu należy skontaktować się z Biblioteką.

Zachęcamy czytelników do skorzystania z oferty biblioteki. Ilość kodów na dany miesiąc jest ograniczona.